| L ι ѕѕ є η α ☮ a întrebat:

Cum scap de cosurile de pe piept. Am niste cosuri pe piept si daca port decolteu arata naspa. Va dati seama. Please.

6 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Exact asa cum scapi si de cosurile de pe fatawinking
Amesteca :
miere+lamaie ( te scapa de cosuri si iti catifeleaza piele )
miere simpla ( usuca cosurile )
Usturoi( la fel usuca cosurile)

| eveline a răspuns:

Si eu am aceeasi problema.Eu m-am dus la dermatolog si mi-a prescris o mixtura si zineryt(poti sa il cumperi de la farmacie, nu e mai mult de 20 lei)si ti se usuca si trec dar vezi ca prima data ti se vor imflama daca se poate zice asa iar apoi se vor usca imediat... sper ca te-am ajutatbig grinbig grin

| Absenta a răspuns:

Incearca sa te dai cu Zinerit.
E destul de ok, si e doar 8 leilaughing

Peace!

| myrazvy a răspuns:

Du-te la un dermatolog. iti va explica mai bine

| Totti a răspuns:

Mergi la dermatolog... nu te mai lua dupa ce spun altii. daca la "x" i-a trecut cu nu stiu ce nu inseamna ca si tie... asa ca mergi la dermatolog, el stie cel mai bine ce ti se potriveste! cele bune! happy

| andreya1999 a răspuns:

Cal mai bine este sa:cumperi ceva pentru cosuri si apoi sa nu mai porti in 7 zile decolteu poate iti va trece