| Maria428 a întrebat:

Cum scap de durerile din perioada aceea a lunii? Multumesc anticipat. ^^ Funda.

Răspuns Câştigător
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Nu cred ca este vreo scapare sa le mai diminuezi ....mai bine astepti sa treaca decat sa incerci vreo prostie si sa iti faci rau, 3 4 zile nu mori happy

4 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Iti pui o sticla de apa calda pe burta, sau te magai pe burta cu palma pana se incalzeste, faci exercitii usoare de miscare sau te dai cu otet pe burta in caz ca durerea se amplifica.

| dragos9234 a răspuns:

I-a un paracetamol

| RainboyDash a răspuns:

Ia un calmant ( Paracetamol, Piafen, Tador etc. )

| KeriB a răspuns:

Cu nurofen!