| AnonimaTha22 a întrebat:

Cum scap de pistrui?
Răspunsuri rapide, nu dati copy paste de pe siteuri, ci vreau metode pe care le-ati încercat si stiti ca functioneaza.
Si spuneti si in cat timp dispar cu tratamentul respectiv. Solutii naturiste.

3 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Nu poti scapa de pistriu. Apar si dispar sau poate sa nu mai dispara niciodata. Nu poti scapa. Obisnuieste-te cu ideea.

| MelissaAdela a răspuns:

Daca te speli pe fata cu lapte si cu suc de lamaie.Dar doar la baza pistruilor, aplica pe toata fata.Si eu am pistrui...nu inteleg de ce ai vrea sa scapi de ei mai ales ca sunt un simbol al frumusetii

| Laura78 a răspuns:

Nu poti sa scapi de pistrui. La unele persoane, sunt definitivi, iar la altii, doar temporar. Ei pot aparea si disparea. Si eu am avut pistrui, dar acum nu mai am.