| 358ili a întrebat:

Cum sa scap de cosuri pe cale naturala.As vrea de preferabil metode incercate de voi care au dat roade sincer nu am nevoie de copy paste asa de dragul de a va da funda vreau metode pe care voi le-ati incercat si au dat roade.Daca vreti puteti sa imi dati sfaturi si pe cale cosmetica pe care le-ati folosit si si-au facut efectul care sa nu fie foarte scumpe dar totusi ramanem la ideea de unguente naturiste. FUNDA

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Eu am incercat tinctura de bitter suedez, pe care o gasesti la plafar.
In fiecare seara, imi puneam tinctura pe vata si apoi imi acopeream fatalaughing.
Iar in fiecare dimineata, ma spal cu apa rece pe fata.
Alimentatia este foarte importanta. Incearca sa mananci multe fructe si legume si sa eviti mancarea fast-foodhappy.

| SirGilbert a răspuns:

Eu,avand tenul gras, ma spalam pe fata cu un sapun care usuca pielea, astfel se uscau si cosurile, dupa care imbibam un tampon de vata in alcool sanitar si ma dadeam pe fata cu el.
Astfel am scapat de problemele grave cu acneea!