| Manuel27 a întrebat:

Cum scap de stresul generat de evaluarea nationala?

10 răspunsuri:
| Chillcs a răspuns:

Totul tine de mintea ta, daca stii sa te relaxezi atunci vei scapa si de stres. Puneti in cap ca o sa treci si ca totul o sa fie ok si n-o sa mai ai stres.

| rutanklan a răspuns:

Bea o bere sau doua.

| bogdan72 a răspuns:

Incearca sa devii optimist. Gandeste-te ca prea rau nu se poate. Se poate sa nu intri unde iti doresti cel mai rau, dar se mai intampla. Nu stiu despre tine, dar la mine la scoala terminasem toate culegerile posibile, stiam fiecare tip de exercitiu pe de rost. Stiam ca am muncit cat s-a putut, daca era sa gresim (si am gresit, ca de...) era voia sortii si ei nu prea ai ce sa-i faci. Cum ziceam mai devreme, orice ar fi, sa o dau in bara de tot nu am cum.

| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Si tu esti a 8a pitic?puppy dog eyes

| Manuel27 explică (pentru Cristinaaaaaaaaaaaa):

App de unde esti?

| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru Manuel27):

Vrancea / focsani x_X tu?

| Manuel27 explică (pentru Cristinaaaaaaaaaaaa):

Din Satu Mare.App cati ani ai?

| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru Manuel27):

14 puppy dog eyes. eu nu prea intru pe TPU. cristinacrs69 e id meu daca vrei sa vorbimbatting eyelashes

| natasa1980 a răspuns:

Daca ai nevoie de niste calmante ca sa te ajute sa depasesti perioada asta grea scrie-mi pe iasminasanela@yahoo.com