| titicristina21 a întrebat:

Cum scap de varice si de grasimea de pe burta? funda!

Răspuns Câştigător
| oVENsiv a răspuns:

Mancand sanatos si facand miscare!
Serios, nu exista pastile minune sau ceva de genul, acelea sunt doar iluzii pe care iti cheltui banii degeaba. Si nici nu trebuie sa faci asa multa miscare... Gandeste-te: O felie de pizza are in jur de 200 calorii. E mai simplu sa mergi 20 de minute sau sa nu mananci felia de pizza? Incearca sa iti controlezi obiceiurile si vei scapa rapid de greutate. Cat despre varice...nu sunt medic dar stiu ca cele superficiale (adica cele care nu sunt adanci) se pot trata cu o crema pe care o vad in reclame zilnic la televizor. Insa cand e vorba de varice ar trebui sa vizitezi doctorul de familie.

1 răspuns:
| GdX a răspuns:

De varice nu scapi niciodata. Se opereaza dar reapar. De grasime scapi doar printr-un stil de viata sanatos. Fara mancaruri fast food sau junk food sau orice este procesat.