| Floofficial a întrebat:

Cum scap de vergeturiile dupa burta si maini, sunt disperat sunt baiat am 23 ani, 182, si 115 kg .....si sunt oribile vergeturile

2 răspunsuri:
| Seby1994 a răspuns:

Mai, vergeturile dispar daca faci ceva miscare, si masezi timp indelungat zonele cu probleme (masajul stimuleaza muschii si arde grasimile care fac acele vergeturi). Si ar mai fi un regim alimentar cu ceva legume si piept de pui. Dulciurile trebuie sa dispara. La fel si sucurile. Bafta

| emily27ro a răspuns:

De la ce sunt vergeturile? practica sport si dieta, evita fast-foodurile.