| Georgy95 a întrebat:

Cum scăpăm de porii de pe fată? fundă cine ma poate ajutakiss.-*. xlove struck;;happy

3 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

Sapunul cu sulf e foarte bun atata pentru ten cat si pentru cosuri curata fata foarte bine se gaseste in farmacie si costa 6 lei big grin

| George_1890 a răspuns:

Citeste pe blogul lui www.SheRules.ro

Cu stima,
George
www.bumb.ro - retea de socializare

| Cataliciiii a răspuns:

Uite cum sa faci. Poate sa te ajute si mama ta
Iei o oala pui apa in ea si o incalzesti la aragaz dupa ce vezi ca e oparita o iei da ai grija sa nu te arzi iti pui un prosop pe cap.adica te acoperi si pe tine si oala si stai deasupra ei.
Functioneaza

SPER CA TE.AM AJUTAT