| SteffyBelleSteffyMee a întrebat:

Cum scapi de ascultari la scoala?

Dau funda :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le spui colegilor să facă o gălăgie infernală în timpul orei, în aşa fel încât profesorul să cedeze şi să vă dea la toţi extemporal.

6 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Daca ai nevoie de nota, nu scapi. Sau scapi doar intr-o zi (te invoiesti, pleci, inventezi o scuza etc.).

| William a răspuns:

Daca nu te duci la scoala profesorii nu pot sa te asculte.

| DomnişoaraClannad a răspuns:

Nu scapi laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| MissDevilish666 a răspuns:

Pleci de la oră sau spui că nu te simți bine.
Dacă trebuie să îți pună notă, nu ai cum să scapi de ascultare, doar să o amâni.

| Miranda27 a răspuns:

INVETI si totul va fi bine... laughing sau depinde, pe voi cum va asculta? Daca aveti vreo profa mai rea, incearca sa pari increzatoare (intr-un fel, ca de obicei ii asculta pe aia care nu stiu), da tot trebuie sa inveti un pic, ca na daca te prinde... sau nu stiu, te ceri la baie chiar inainte sa va asculte, si scapi (poate) happy la unii din clasa mea functioneaza, stau acolo cam 20 minute buneee laughing