| IonutValeriu a întrebat:

Cum scapi de emotiile cu o fata la inceput? Prin inceput ma refer la modul ca la primele intalniri, la primele iesiri impreuna sa spun asa, mai am cate o emotie, cate o retinere, cateodata atat de mari incat chiar refuz iesirile (cu toate ca stiu da daca nu as fi refuzat-o nu as fi regretat, dar startu e mai greu)

Daca ies de cateva ori cu o fata, ne cunoastem mai bine, un sarut ceva, dispar retinerile, dar inceputul ma distruge efectiv

Cum pot face sa scap de aceste retineri? Cateodata imi si tremura mainile involuntar laughing Desi in timp ma obisnuiesc

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu ai cum sa scapi de emotiile primelor intalniri, fiindca sunt perfect normale si ni se intampla tuturor la orice inceput de relatie.

Ia partea buna si frumoasa a acestor emotii, fluturii din stomac, bataile accelerate ale inimii, traieste momentele care iti aduc bucurie multa si lasa-te in voia lor, in loc sa incerci sa le suprimi.

Bucura-te de viata cu toate emotiile ei, ca asa se construiesc momentele unice si fericite, fiindca-i al naibii de frumos sa fii in al 9-lea cer de fericire!