| dragonslep a întrebat:

Cum scapi de mirosul neplacut al penisului

17 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

De cand s-a inventat sapunul, asta n-ar mai trebui sa fie o problema.

| floresdemayo a răspuns (pentru evenso):

Probabil îl deranjează si mirosul săpunului laughing!

| dragonslep explică (pentru floresdemayo):

Era o intrebare pusa la vrajeala, si n nu ma deranjeaza mirosul de sapun

| floresdemayo a răspuns (pentru dragonslep):

Si eu glumeam. Vezi cum e? Eu zic să te axezi pe întrebări mai mature dacă vrei să primești răspunsuri serioase big grin!

| dragonslep explică (pentru floresdemayo):

K bine

| VadTot a răspuns:

Salutare...nu inteleg de ce toata lumea te ia in ras. ba chiar te jigneste...N au nici un drept!
DEci fii atent la mine.ce iti spun.incearca sa eviti anumite alimente.mai ales cele afumate.deci manancale mai rar.grasimile.prajeli..si anumite alimente cu un miros foarte persistent.ok? Dar totodata, acorda ti o toaletare"Corecta ok?

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Băi!

| KristalPop a răspuns:

Penibilă întrebarea asta!

| d3javw a răspuns:

laughingai chef de misto in seara astalaughing)intri pe youjiz dai vreo laba 2 si te arunci in wc-uwinking

| GoBackInFuture a răspuns:

Te speli bine, te dai cu spray, nu mai pui mana pe el si nu iti mai dai laba.

| carlyhalatz a răspuns:

Ai pus intrebarea asta la vrajeala, nu?

| Chrissy92 a răspuns:

Spala-te

| Labyrinth a răspuns:

Te speli, lol.

| TheProEXE a răspuns:

Ii dai cu pasta de dinti...lol ce intrebare=]]]

| Dan_Ionita_1986 a răspuns:

Ar fi cazul sa incepi sa te speli