| be4utyfull a întrebat:

Cum schimb limba la pc? Adica sa scriu cu a cu t.Deci intru in start si apoi. fundita

2 răspunsuri:
| AndddRu a răspuns:

In partea dreapta jos arata limba... engleza/romanahappydai acolo

| Dennisaa a răspuns:

Depinde ce windows ai. Eu iti zic acum pentru windows XP. Deci intri in Start-- Control Panel-- Regional and Language ( aici iti apar niste patratele. niste taburi) dai pe Language-- Details apoi-- Setings iar aici mai jos putin in dreapta apare un buton ADD si acolo cauti ce limba vrei sa adaugi. FUndita puppy dog eyes?