| gabriela007 a întrebat:

Cum schimb parola de la messenger? Am mai schimbat-o odata, dar am uitat sad. Id-ul meu e gabriella_mady12, mersi anticipat :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci la Messenger(sus), my account info, iti scrii parola actuala, dai sign in, change your password, in prima casuta scrii parola actuala, iar in celelalte 2 pe cea noua, dai save si la urmatoarea logare vei avea nevoie de noua parolawinking.

2 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Dă-ne şi parola de la id-ul tău şi ţi-o schimbăm noi laughing

| gabriela007 explică:

Am pus id-ul doar pentru cei care vor sa-mi explice pe mess big grin