| mm_8352 a întrebat:

Cum schimb poza avatarului de la profilul meu TPU?

Răspuns Câştigător
| Moneyandfame a răspuns:

Vrei sa pui o poza sexy cu tine? Awwww

6 răspunsuri:
| JackieSue a răspuns:

In stanga TPU iti apare o caseta cu vizualizare profil etc si dai la editare profil la selecteaza img profil la browse si alegi poza si click si cam atatthinking+salveaza profil:d.

by Lo!

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Dai editare profil
alegi optiunea browse
iti alegi poza
apoi dai savewinking

| deyu001 a răspuns:

Intri la editare profil si o sa-ti apara selecteaza imagine profil [iar langa scrie browse] dai acolo si iti pui ce poza vrei. Dai salvare profil si gata.

| freedom a răspuns:

-->edidare profil -->poza de profil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Editare Profil
Selecteaza imagine profil
Browse
apoi alegi poza
Salveaza profil

| m3mo a răspuns:

Intri la editare profil jos de tot si dai unde scrie browse si acolo iti alegi poza pe care vrei sa ti-o pui la avataraul de la TPUwinking