| BlackRoseeforyou a întrebat:

Cum schimb raspunsul la intrebare de pe ask.fm? sau nu pot? va rog urgent.multumesc happy

Răspuns Câştigător
| Angie95 a răspuns:

Poti. In dreptul intrebarii e un x acolo unde dai sa apreciezi gen, stergi intrebarea, apoi o sa apara inapoi la" intrebari" si poti sa raspunzi din nou. Nu stiu cat ai inteles laughing :*

5 răspunsuri:
| kzd a răspuns:

Nu cred ca poti, cred ca poti insa sa stergi intrebarea.

| Musique a răspuns (pentru kzd):

Ba da, poți.
Apeși pe X-ul din dreapta întrebării, iar aceasta va apărea din nou ca întrebare fără răspuns.

| fic a răspuns:

Pai ii un x la fiecare intrebare dai pe x si iti va aparea din nou la intrebariwinking

| BlackRoseeforyou explică (pentru fic):

Prea tarziu..am rezolvat.dar mersi oricum :*