| kiLLeRbusTed a întrebat:

Cum se activeaza registry. poate este vreun driver ceva sau un tutorial lasati un link ceva...

4 răspunsuri:
| fresHZoNe a răspuns:

Cum a spus si Evolution. registry la ce? fiecare program in parte este format din registry. nu ai cum sa activezi un registru care nu exista happy

| Evolution a răspuns:

Registry la ce? straight face

| kiLLeRbusTed explică:

Sunteti toti 3 buti nici nu ati inteles

| Flow_6402 a răspuns:

Multi incearca sa scape de registry (cateodata erori in windows)nu ai ce sa activezi pentru ca alea sunt erori ale programelor din pc-u tau si ale windowsului de ce crezi sa exista programe de inlaturat registry (ce intrebare idioataa) happy