| 1Q a întrebat:

Cum se agata pe Facebook, adica ce mesaj trimiti? rog seriozitate

3 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Asta e intrebare serioasa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai mesaje vocale cu gemetele tale de mascul.

| LoredanaS19 a răspuns:

Poti începe prin simplul mesaj cu,, heii " eventual o poti întreba seara cum i-a mers ziua si cu puţin noroc daca ea începe sa iti povestească cum i-a decurs acea zi, fă-te interesat de acea discuţie si aprob-o in tot ceea ce zice, doar ca trebuie sa stii ca pentru a agăţa o fata e nevoie de timp, încearcă sa ii scrii, sa ii ceri sfatul, sa o aprobi in tot ceea ce zice, dar sa nu începi din prima cu complimentele, poate se va simti stânjenită, poti sa ii spui doar ca ţi-ar place sa iesiti la o îngheţată/un suc, iar daca aprobă poti lua si o floare cu tine sa ii daruiesti, cu siguranţă nu se va astepta... Deci, pe scurt daca vrei sa,, agăţi " o fata, vorbeste mult cu ea, începe discutii noi, apoi totul va veni de la sinehappy Bafta! happy