| TC3 a întrebat:

Poti sa trimiti pe Facebook un mesaj la toti prietenii? Daca da, cum?

Răspuns Câştigător
| Isabelamaria21 a răspuns:

Login -> Profile -> Messages (sub poza de profil, meniul vertical) -> sus, in dreapta, ai "+New Message". La destinatar (Tohappy incepi sa scrii primele litere ale numelor si iti apar sub forma de lista. In felul asta trimiti la toti, intr-un singur mesaj.

3 răspunsuri:
| Isabelamaria21 a răspuns:

Nu ai pentru ce, şi mulţumesc pentru apreciere.

O seară plăcută!

| TC3 explică:

Wow asta da raspuns rapid :X mersi. Bafta frate! uita-te si tu la asta daca vrei :Dhttp://www.youtube.com/user/Sp3CiaLb3aTb0x?feature=mhee#p/a/f/1/6xEmZ_y_-Co

| Mihai_Radulescu_1983 a răspuns:

Habar nu am, asta incerc sa aflu si eu acum. Am inteles ca au bagat limita la 150 sau 250, nu poti sa trimiti la toti deodata