| mafialuialinus a întrebat:

Cum se baga jocurile sau muzica in iphone 3 cu ajutorul itunes in calculator dau funda si vot

Răspuns Câştigător
| Biaix a răspuns:

Pai eu imi bag muzica si jocuri dupa ce le descarc dar trebuie sa vezi cat are telefonul tau vei vedea pe carcasa lui dela baterie ce-a care se decupleaza de la el acolo unde bagi si cartela.Si la muzica poti sa o trimiti de pe calculatorul tau cu un program special nu stiu cum se numeste dar poti cauta pe net sau sa intrebi.Sau poti daca ai un cablu special cum am eu la LG. fundita si vot te rog.