| Miss Maddy a întrebat:

Ziceti`mi si mie niste mass-uri stupide...nu intrebati dclaughing

6 răspunsuri:
| User a răspuns:

Alea cu "trimite acest mass mai departe si AOL si Yahoo va dona 0, 1 euro pentru bla bla" sau "apasa alt + F4 si vei vedea numele persoanei iubitelaughing" [asta e inventata de mineblushing] etc, etc.

Daca vrei massuri stupide baga-ti vreo 4-5 tzanci in lista.

| Ros3Blu3 a răspuns:

"baiii s-a anuntzat la meteo ca o sa vina zapadaaa din nou sa vezi ce ma dau eu maine cu sania in congelatorrrsmug"
"care vii la o gura de aer proaspat pe bloc?big grinbig grin"
sincer am multe idei da nu stiu cum sa le zic big grinbig grinbig grin

| andreii2 a răspuns:

"Stie cineva cat e ora? scuze de mass"

| shortcake a răspuns:

"Cine vine cu mine sa duc gunoiu? scuze de mass:*"

l-am primit! rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu merg la masa. Voi poftiti.
M-am trezit si sunt somnoroasa. Nu radeti de cearcanele mele.
Astazi mi-am cumparat un bou. Vreau un nume original, care sa nu mai fie folosit. Daca reusiti sa-l gasiti, va dau in cartea recordurilor.
Tocmai am terminat de vorbit cu Basescu. Zicea de Yahoo ca-i o mare tampenie, o mare adunatura de prosti. Daca trimiti massu mai departe, isi va da demisia.

| adelina0101123 a răspuns:

Viata dulce, casa... Dai 500eura si eu iti dau 100 euro cam astea sunt