| LoOvE a întrebat:

Cum se face din tastatura inima asta:♥?

Răspuns Câştigător
| BlueLifeOfficial a răspuns:

Tinand apasat butonul Alt si in timpul ala apesi urmatoarele cifre in ordinea urmatoare: 2 5 9. Si cand tastezi cifrele astea foloseste partea dreapta a tastaturii unde sunt scrise ca butoanele de la telefon. Sper ca te-am ajutat.
Fundita? ♥

| LoOvE explică (pentru BlueLifeOfficial):

Pai pe cifrele de pe cealalata parte de ce nu merge sa formez inima?

| BlueLifeOfficial a răspuns (pentru LoOvE):

Nu stiu de ce nu merge pe partea cealalta. Numai cu cifrele din dreapta merge...habar nu am. Ai reusit sa faci inimioara? Deci Alt 2 5 9 happy

| LoOvE explică (pentru BlueLifeOfficial):

Pai eu am laptop si nu am cifrele alea in dreapta tastaturii.Trebuie sa merg la pc sa le fac.Cred ca o sa-mi reuseascabig grin

| BlueLifeOfficial a răspuns (pentru LoOvE):

Nu stiu ce laptop ai dar si acolo e la fel.
Fundita? ♥♥♥

| anonim_4396 a răspuns (pentru BlueLifeOfficial):

Eu am laptop..si nu merge sa fac inima...

| BlueLifeOfficial a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci tine apasat alt si apasa 3

11 răspunsuri:
| JustSimple a răspuns:

Semnul mai mic "

| LoOvE explică (pentru JustSimple):

Ceeee? Nu merge nimic crying

| melittlelioness a răspuns:

< + 3(legate. fara partea cu plusul)happy

| narcisboy a răspuns:

3>3