| anonim_4396 a întrebat:

Cum se foloseste site-ul acesta : http://likeme-likeyou.com/?
Cum asi putea adauga o poza la care sa primesc si eu like-uri pe FaceBook?
Imi da o eroare in care spune ca nu sunt acceptatte decat pozele de pe Fanpage. Ce inseamna asata?
Multumesc anticipat pentru cei care ma vor ajuta :)

Răspuns Câştigător
| MrCaNaByS a răspuns:

Salut, in primul rand te inregistrezi (apasand pe "Register" ) dupa activezi contul de pe un email care ti-a fost automat trimis. Te loghezi si dai la add site si adaugi linkul de la poza ta de pe fb.

| anonim_4396 explică (pentru MrCaNaByS):

Logic ca am facut pasi acestia happy Dar ce fac cand imi da eroarea aceea ca imi spune ca nu pot fi adaugate decat pozele de pe Fanpage? happy

| anonsiam a răspuns (pentru anonim_4396):

Exact asta e si dilema mea straight face