| vanessa12345 a întrebat:

Cum folosesc http://likeme-likeyou.com/ pentru poza de profil la contul personal? stiu pe cineva care a facut like-uri asa dar cand incerc eu zice ca "doar poze de fanpage".
PS: daca vreti sa spuneti ca traiesc din like-uri, nu mai rapsundeti :) sunt aici sa cer un sfat nu sa ascult critici
multumesc anticipat ^_^

1 răspuns:
| RoCool a răspuns:

Pentru a putea adauga poza, aceasta trebuie sa fie in primul rand publica (sa poata primi likeuri de la oricine) si sa nu aiba restrictii de varsta sau geografica.
Eu am putut sa adaug o poza dupa ce am scos restrictia de varsta (major)