| anonim_4396 a întrebat:

Cum se fumeaza? Eu nu stiu si vreau sa invat! Imi puteti explica si mie cum trageti din tigara, va rog. Cel mai explicit raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Maryus17 a răspuns:

Ma deci ai tigara in fata.Si atunci o ti intre buze si o aprinzi.Si atunci tragi un fum din tigara si asa se fumeaza! funda?

7 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Eu unul nu te sfatuiesc, asa de repede le apuci si apoi foarte greu le lasi sa stii! Nu iti bate joc de sanatatea ta din cauza ca nu esti cool ca ceilalti care fumeaza! Fiul meu are 20 de ani si sunt mandru ca pana la aceasta varsta nu s-a apucat! Eu am fumat vreo 10 ani si nu iti spun cat de greu mi-a fost sa le las! Dar acum ma mandresc ca am 11 ani de cand le-am lasat! Documenteaza-te bine inainte de a face acest capriciu si vei vedea cat de nociv e asupra sanatatii tale! Multa bafta!

| Tynnna a răspuns:

Degeaba il sfatuim sa nu se apuce ca daca are gandul asta o sa se incapataneze sa o faca. bad bad boy! laughing

| ilegalnonstop a răspuns:

laughinglaughingrolling on the floor. incredibil, asa intrebare...

| ea0doar0ea a răspuns:

Esti un fraier ba copilule

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai binerenunta la acest gind.Este un viciu care odata luat, greu vei mai putea renunta si nu ai nimic de cistigat, numai de pierdut bani si sanatate.Numai bine.

| Mays a răspuns:

Doamne altii nu stiu cum sa se mai lase si tu vrei sa "inveti". Baga-ti bre mintile in cap ca dupa ai sa regreti...