| anonim_4396 a întrebat:

Cum se fumează narghileaua? Tragi ca din tigari?

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Cu gura tu

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu, tragi ca dintr-o pipa. Fumul trece prin apa inainte de a fi inhalat.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu, dar e destul de asemănător. Oricum, ai grijă că e mai periculoasă ca țigara.

| DeathOfDreams a răspuns:

Oarecum.
Doar că-ți vine direct în piept.
Ai grijă totuși, dacă cărbunii sunt prea incinși vei simți o ușoară iritație și o senzație nasoală.

| WarHammer02 a răspuns:

Andreea nu ca ar fi treaba mea sau ceva dar nu merita nici un tip de tutun sau orice altceva.Fa sport si mergi la sala. Daca vrei normal.Pace si bucurie iti doresc in suflet.