| RaLuCa_7165 a întrebat:

Cum se imbraca fetele fitoase? Au un anumit stil? Sau sunt la fel ca cele normale? Vreau si eu niste linkul-ri pareri si idei daca se poate... funditalove struck

2 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Poate ca si imbracamintea are un rol important, dar cel mai bine recunosti o fata fitoasa dupa comportament.Nu inseamna ca daca cinea tine foarte mult la imaginea lui, este fitos.
Fetele fitoase intotdeauna incearca sa atraga atentia asupra lor, deci nu va fi niciodata imbracata ca restul persoanelor.
Desi le poti recunoaste cu usurinta dupa imbracaminte, nu confunda "fetele fitoase" cu "pitipoancele".

| DennyxD a răspuns:

Pai fetele fitoase vor sa fie mereu in centrul atentiei, au anumite mofturi, vor sa para mai interesante prin felul de a vorbi, de a se imbraca sau se a se comporta in general. Unele se lauda cu ce haine de fite si de bani gata au...etc
fundita?blushing