| madamadalinuta a întrebat:

Oare de ce baietii sunt atrasi mai mult dde fetele fitoase oh go on si nu de noi, cele normale?sad

Răspuns Câştigător
| Denisa_7218 a răspuns:

Pentru ca ei nu isi dau seama ca cele mai bune fete sunt cele "normale".Nu va dura mult si poate vei observa ca nu se schimba nimic. Poate la o vreme, isi vor da seama ca prietenii lor adevarati au fost tocmai fetele pe care le-au ignorat pana acum
Funidtza?

5 răspunsuri:
| sunetul a răspuns:

Ce magie?
Alea fitoase iti sa-r in ochi (le observi).
Dupa cum se imbraca e clar ca vor ceva.

De la una normala nu stiu la ce sa ma astept. Poate are prieten.
Poate psihopata.

| Pisiiii a răspuns:

Deobiceai cele fitoase sunt imbracate cu haine ultima moda si au de asemenea aere de ultima moda si ies in evidenta.

| catalin188 a răspuns:

Barabati sunt atrasi de fetele frumose nu conteaza ca sunt sau nu fitoase

| DeeaDlk a răspuns:

Parerea mea este ca, ele poate sunt putin mai atente la detalii (oarecum) si prin felul lor de a fii mai pisicoase. Nu ati obs. si voi ca daca o tipa "fitoasa" face ochi dulci unui baiat, pe acesta il "loveste" dragostea si are achi doar pentru ea.Asta se mai intampla si in cazul fetelor populare. Creca baietii sunt atrasi mai mult de statutul lor decat de ele.Ori cum un baiat adevarat sa uita la noi,cele normale, iar noi avem mult mai multe calitati ca ele, acestea au doar fite si atat. :-)

| Dianapunct a răspuns:

Pt ca fetele fitoase isi dau aere si vad ca au tupeu am vazut multe ast fel de fete sad