| Pysy_7134 a întrebat:

Cam toate fetele din sc mea se imbraca mai sport... Dar ce pareri aveti de un alt stil? Vreau niste idei cool de a te imbraca.Pareri proprii, cam cum va imbracati voi, recomandari etc. Cele mai interesante idei, sfaturi si pareri funda!

Răspuns Câştigător
| alexandra_8659 a răspuns:

Niste idei "cool" poti gasi pe www.divahair.ro.;) Intra si n-o sa regreti. :)

10 răspunsuri:
| ella_7332 a răspuns:

pai ce pot sa zic.

nu stiu sa imi definesc stilul big grin

imi plac mult jeansii :X

de obicei ma imbrac cu jeansi, un tricou si o vestuta de blugi. mai rar si cate o esarfa dinaceea in carouri... care se poarta acum

SUCCES in continuare big grin

| regina a răspuns:

Buna! Mie imi place foarte tare cum se vede blugi deschisi cu o curea latalaughing o camasa mai lunga, putin decoltata si larga jos cred ca sti de ce tip de camasa vblaughingsi niste ghetute cu toc:Xsi pentru vremea de acum geaca de piele neagra:X
Se vede super binebig grin
pup si sper sa iti placa gustul meu

| Roxytza_1134 a răspuns:

Fusta scurta in carouri...tricou simplu si esarfa in carouri de aceeasi culoare cu bluza
combinatie bestiala

| danyalexa a răspuns:

Pai eu zic sa ai propriul tau stil sa nu te iei dupa fetele din scoala...(adica iti faci o idee.)

Pai poti s iti iei o pereche de blugi(albastri sa fie, nu conteaza ce nuanta)si daca ai jambieri de ex negru(dar nu cont ce culoare ai)iti iei o helanca alba(daca iti iei jambiere negre) si peste helanca iti iei ori un maiou cu desene ceva pe el sau iti iei un tricou sau o camasa colorata...si in picioare iti iei tenesi...
Te-am ajutat?
Funda?batting eyelashes

| Ella_1266 a răspuns:

Buna.
Boho chic, Urban, Casual.
Toate se potrivesc ca outfit de scoala.
Da un search pe Gogle imagini.
big hug
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uniforma

| Ser9iu a răspuns:

Boxeri si un maieuwinking si fa un dus imbracata inainte sa mergi la scoalawinking

| AlexutzaDulcika a răspuns:

Blugi(negri sau gri) o camasa mai lunguta putin decoltata o vesta de blugi(gen corset) geaca de blugi cizme stramte si eventual o esarfa cool

| Aura_5997 a răspuns:

-Hei! E toamna, si imediat vine sezonul rece. Poti sa alegi ceva in stil retro...sau ceva cizmulite scurte, cum se poarta acum! Ca pantaloni sau blugi albastrii inchis si sa li se vada cusatura este foarte shik sa porti. Poti sa iei si un rolling rosu, mai la moda, si niste margelute mici, tot rosii, dar discrete.Pe deasupra un paltonas cum ziceam, mai retro, si fii sigura ca vei arata superb!