| anonim_4396 a întrebat:

Cum se numesc bratarile prieteniei din imagine? Adica exista mai multe modele de bratarile prieteniei [ in V, zig zag. etc.] Cum se fac? Imi puteti da un video? Imaginea :

http://bratarileprieteniei.files.wordpress.com/2010/06/6 800.jpg

Multumesc.

Funda. =]

4 răspunsuri:
| Ionut9696 a răspuns:

Nu merge imaginea daca poti sa faci altfel poate te pot ajuta daca poti baga id :dinca_ionut_10

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa copii adresa si sa o pui sus unde scrie site-u.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doamne. angry. nu vroiam video cum se fac bratarile alea in V, zig zag etc. am dat doar niste exemple. Eu am pus intrebarea despre bratarile din imagine. Of.