| JadeMallow a întrebat:

Cum se numeste acea melodie de pe Disney Chanel de la Phineas si Ferb care era cantata de Doofenshmirtz si era asa :
Atunci cand un baiat intalneste odat' o fata ce-i pe plac si impreuna impart...[si de aici nu mai stiu].
Era din serialul acela cand Doof s-a indragostit de o tipa si avea o telecomanda, in caz ce tipa nu il place sa distruga toate cuplurile sau ceva de genu. si la sfarsit apasa din greseala pe telecomanda si se despart.
Am cautat o gramada pe youtube, dar nu am gasit.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| sakura021 a răspuns:

In engleza este Happy Evil Love.