| AAAA31 a întrebat:

Cum se numeste desenul dupa minimax cu un baiat cu parul roscat care calatorea in spatiu cu cainele lui si ajungea pe tot felul de planete ciudate si mai avea si o sora cu parul roscata cu cu o salopeta

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Familia trăsnită/familia Mezga. Aia cu acea călătorie în spaţiu e partea a doua. Prima e cu MZPX - ruda din secolul XXX, iar ultima e cu vecinul Mareş şi Petre a lui Înţeleptu' care-i invită la o vacanţă prelungită prin lume.

Mă bucur că mai polace cuiva desenul animat! happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu de astea