| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a întrebat:

Cum se numeste freza aia pe care a avut-o concurentul ala cu parul lung, tatuaje la Romanii au talent? De acela cu coarda pentru figuri vorbesc:d

6 răspunsuri:
| spiniii a răspuns:

Dreaduri.

| Pastilatu a răspuns:

Dreduri dar odata ce siti faci nu o sa le mai poti da jos decat daca te tunzi zero...

| Sw1ngg a răspuns (pentru Pastilatu):

Nu-i adevarat, lasi parul sa creasca cateva saptamani/luni, si apoi tunzi doar dreadurile.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru Sw1ngg):

Bun,dar cum se fac?laughing

| Sw1ngg a răspuns:

Rasta?

| Sw1ngg a răspuns:

Intreaba un specialist, stiam ca e vorba de arderea parului...da nu sunt sigur de asta, am vrut sa imi fac si eu dar am renuntat.