| AnaMaria1453 a întrebat:

Cum se numeste melodia aia cu o tipa bruneta creata care canta la microfon intr-un club cred ceva de genu : "mi amor mi amor " e o melodie mai lenta si pe fundal se aude un fel de "ahh"

Răspuns Câştigător
| pinklov3 a răspuns:

Ami -trumpet lights

5 răspunsuri:
| ღBrunette a răspuns:

Cred că te referi la melodia cântată de Ami - www.youtube.com/watch?v=BY3ZTLfKQkI :)

| RamonaGabriela13 a răspuns:

Buna. Melodia se numeste "Trumpet Lights" si este cantata de Ami. http://www.youtube.com/watch?v=BY3ZTLfKQkI Funda?;))

| Mademoiselle18 a răspuns:

Ami - Trumpet Lights happy

| dutchman a răspuns:

Gabi lunca

| denis300 a răspuns:

Cred ca asta e cea ce zici tu www.youtube.com/watch?v=RJAU9w9xY2M&feature=related