| stefy1234 a întrebat:

Cum se numeste melodia de la minutul 05:08? va rog.o caut de mult timp, dau funda+raspuns castigator celui ce va raspunde primul va rog :) http://www.trilulilu.ro/video-film/choti-bahu-5th-august -2010-partea-1#_=_

Răspuns Câştigător
| Chelly007 a răspuns:

Hum hain iss pal yahan- udit narayan& madhushree :d funda?:d

| stefy1234 explică (pentru Chelly007):

Iti multumesc pentru raspuns, voi declara raspunsul tau castigator plus funda insa as vrea foarte mult sa ma ajuti ca gasesc melodia asta Va rog foarte frumos, melodia din triunghiul iubirii sezonul 2 episodul 136 minutul 10:56? http://filmeseriale.do.am/publ/triunghiul_iubirii/triung hiul_iubirii_sezon_2_episodul_136/8-1-0-2747

| Chelly007 a răspuns (pentru stefy1234):

Mai poti da odata te rog site-ul ^^ nu merge. eu am un program pe tel care detecteaza melodia si poate te pot ajuta^^

| stefy1234 explică (pentru Chelly007):

Site-ul este http://filmeseriale.do.am/publ/triunghiul_iubirii/triung hiul_iubirii_sezon_2_episodul_136/8-1-0-2747 sper sa ma poti ajuta multumesc mult deci minutul 10:56 te rog

6 răspunsuri:
| Chelly007 a răspuns:

Tot zice "not found" daca e spune-mi ce serial si ce episod e si caut eu si iti spun ce melodie e. si scuze ca am raspuns asa tarziu^^

| stefy1234 explică (pentru Chelly007):

Este episodul 136 din triunghiul iubirii(choti bahu) sezonul 2 minutul 10:56

| stefy1234 explică (pentru stefy1234):

Ti-am scris mai sus numele episodului si minutul...mi-ai putea raspunde?