| Anime1222 a întrebat:

Cum se numeste melodia de la minutul 1:48 de la http://www.youtube.com/watch?v=9KClom-1mdw&feature=relmf u? pls FUNDA+VOT

Răspuns Câştigător
| MACookie02 a răspuns:

NU este o melodie, este facuta pe un calculator de la Apple si daca iti cumperi unul care are iMovie, poti gasi si melodia asta.Are vreo 3 versiuni cred, de diferite lungimi.Melodia se cheama pendulum si poti s-o gasesti pe youtube, la un utilizator care are mai toate melodiile de la iMovie, se cheama imoviesongs. Funda +Vot vreau big grin