| KrazyK a întrebat:

Cum se numeste Update-ul din Windows care verifica daca Windows-ul nu este piratat. Spuneti-mi va rog. Am un Windows 7 si l-am activat cu un activator dara trecut o zi si imi scrie: Copia Dumneavoastra de Windows nu este originala. Windows are un Update care verifica acest lucru si sa instalat ieri prin windows update. Deci sa nu lungesc vorba. cum se numeste?

Răspuns Câştigător
| AlinKun a răspuns:

Poti folosi alt activator nu conteaza updateul foloseste removewat si sigur te scapa de problema

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat