| AndreyBlackJack a întrebat:

Daca am windows 7 si l-am activat cu un activator si dupa aia fac update la windows... pot face update sau nu? ce e de facut daca deja fac si am facut? trebuie sa schimb windowsul iar, sa-l activez si sa nu-i mai fac update/? va rog ziceti-mi ca nu... da daca ma prinde ca folosesc activator piratat care pot fi consecintele?
va rog ajutor cu updatul.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Deci in principiu daca folosesti un activator nu mai faci update la windows, dar acum in functie de activator (cat este de bun) poti sa faci si update! Ca sa stai linistit nu mai face update! (nu te prinde nimeni daca folosesti un activator) Bafta!

1 răspuns:
| alexmircescu13 a răspuns:

Wow! Am ametit complet. Pot face? ce e de facut daca deja fac si am facut? sa nu mai fac? Pai ai facut sau n-ai facut? Incearca sa te exprimi coerent. Daca am inteles bine, ai activat Windows si vrei sa stii daca poti face update. Raspunsul e da. Daca deja a facut update e chiar bine, inseamna ca activarea e buna. ca sa raspund in stilul tau la ultima intrebare... daca te prinde ca folosesti activator piratat nu te prinde! Eu personal nu incurajez pirateria software, dar in situatia actuala poti sta linistit.