| anonim_4396 a întrebat:

Cum se poate face spiritism in afara de tabla ouija?big grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai...stiu eu!laughing. am incercat pe propia piele! eventual pe la 00:00 sa fiti 5 copii! asa si sa iti zic pe limba ta desenezi o stea nu conteaza pe ce, chiar o poti desena cu creta, dar sa fie mare in asa fel incat sa incapet intre colturile stelei.si la culturi puneti cate o lumnare dar toate sa fie acceasi culoare. unu mai indraznet tr sa cheme spiriultongue... dar trebuie ca toti sa fiti cu credinta sa credeti in asa ceva si sa vreti cu adevarat.eu am facut in cimitir cu fina mea de 24 de anilaughing) numai noi 2 si acum eu sunt urmarita de musafiri sa zic infine mai multe detalii bloodskull.blackthoughts tongue.si va explic cum trebuie facut caci daca faceti cum am facut eu fugiti de dracu si dati de tacsu.

| Elzee a răspuns:

Dar pentru ce vrei sa faci spiritism?