| 11Andreea a întrebat:

Hai cine a practicat spiritism sau a jucat tabla ouija? nu vreau sa incerc ca mi-e putin frica dar sint curioasa cum e? dau funda la cel mai bun rs big grin

Răspuns Câştigător
| ninjaflavius a răspuns:

Nu trebuie sa-ti fie frica eu am practicat spiritism si nu ti se intampla nimic

| ninjaflavius a răspuns (pentru ninjaflavius):

Rau

| Adiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns (pentru ninjaflavius):

Cum ma, un copil de 8-9 ani sa faca spiritism? ce doamne iarta-ma e aici rolling on the floor) demoni la vanzare?rolling on the floor) irosesti demoni degeaba, mai bine du-te si mai viseaza la baubau ala de sub patul tau rolling on the floor)