| o.noua.personalitate a întrebat:

Cum se poate pune o intrebare cu autor Anonim? Multumesckiss

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai dai logout si pui intrebare, iar cand o sa dai la "Trimite intrebarea" o sa te intrebe daca vrei sa te loghezi sau o trimiti anonim si tu dai la "anonim".

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu te loghezi pentru a posta ca anonim ar nu are rost. Nu inteleg de ce vrei asta. Doar daca iti stie cineva cunoscut nick-ul de pe TPU. E mai bine sa postezi cu nick-ul tau. Asa lumea te cunoaste mai bine.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

In partea stanga ai '' Logout''winking Dai clic acolo si apoi pui intrebareawinking
Succes!kiss

| anaid a răspuns:

Logout, pui intrebarea si o sa fie ceva de genu "va logati sau puneti intrebare cu autor necunoscut" si tu o sa pui cu autor necunoscut...

| Bishop a răspuns:

Dai logout si adaugi intrebarea