| eveline a întrebat:

Bunalove struckDaca cineva pune o intrebare anonim poate selecta un raspuns castigator la intrebarea sa? Eu stiam ca nu poate dar. poate ma lamuriti voi. Logic nu prea ar putebig grinbig grin:d

2 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, din moment ce nu e logat, e anonim, nu poate desemna un raspuns castigator, trebuie sa aiba cont si sa fie logat, altfel nu se poatehappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce vrei sa stii? sa postezi pe anonim, sa raspunzi, apoi sa-ti alegi raspunsul castigator?batting eyelashes