| Noname4love a întrebat:

Cum se pune o melodie pe hi5 la profil sau la o poza? ( detaliat) funda

2 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Http://muzicahi5.com/

Cauti melodia pe youtube si pui linkul acolo apoi alegi marimea (latime si lungime, dupa cum vrei tu) dai clik pe autoplay si dai generaza cod:)

Iti da un cod pe care il copiezi si il lipesti la poza sau la profil:)

| PaulaGGiyongchy a răspuns:

Http://muzicahi5.ro.tl/

Alegi melodia pe care o vrei sh dupa dai click pe ea sh copi linkul de acolo! dai click pe comentarii la prof tau sh dai paste la link!