| anonim_4396 a întrebat:

Cum se repartizeaza elevi in clase la Concursul Cangurul de Matematica? Sunt in clasa aXa si atunci inseamna ca avem subiect comun cu clasa a IXa. Dar cum ne pune in banci? in ordine alfabetica? si cei de a IX si a X amestecati sau separat? Care ma puteti ajuta va rog? daca mai tineti minte cum a fost la voi...

2 răspunsuri:
| ady2607 a răspuns:

Ce conteaza? Vrei sa copiezi cu ajutorul unui coleg cu un nume asemanator?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu draga, vroiam sa vad daca o sa fiu cu cineva anume in clasa. nu sa copiez