| miruna_3015 a întrebat:

Cum se sterge un cont de facebook? help

Răspuns Câştigător
| ddanaraluca a răspuns:

Hey Miruna
Pai daca e in romana te duci acolo la Contul Meu>Setarile Contului>Dezactivare Cont
P. S Succes>big grin

5 răspunsuri:
| thefirstangel a răspuns:

Nu cred ca se mai sterge! si eu as vreaa s imi sterg contul

| adrianajollie a răspuns:

Dai in dreapta sus de tot la contul meu, setarile contului si schimbare parola happy funda? te rooog:*:*

| deux a răspuns:

Nu te mai loghezi 2 saptamani:p si eu am procedat la fel

| shlerlyn4 a răspuns:

Pai intri pe contul de facebook si in dreapta sus iti apare contul meu si dai click acolo si dupa aia la setarile contului si iti apare niste chestii acolohee hee si jos iti apare dezactiveaza cont si dai acolo unde pune dezactiveaza si completezi ce iti spune acolo si dai confirmatongue

sper ca ti.am fost de folostongue

| Laura1074 a răspuns:

Offf si eu am aceeasi problema! nici eu nu stiu cum sa sterg si faza e ca nu vad unde scrie dezctivare cont! chiar nu vad!