| madutza2468 a întrebat:

Cum se sterge un cont pe hi5? funditsaaaa primul raspuns...

Răspuns Câştigător
| maryellen91 a răspuns:

Intrii pe hi5, te loghezi, apoi sus in partea dreapta ai account, apesi click si scrie cancel my account dai click, iti scrii e-mailul si parola de la hi5 dai cancel my account si cam asta e tot... sper sa te fi ajutat baftalove struck

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

HI5 - ANULARE CONT - Intra aici http://hi5.com/friend/account/settings.do si da click pe Anulare cont->in dreapta jos!
In momentul in care dai click pe link-ul de anulare cont iei la cunostiinta urmatoarele:
Avertisment: Aceasta operatiune va anula permanent contul tau hi5. Daca anulezi contul, vor fi sterse urmatoarele elemente:
Toate mesajele primite.
Toate informatiile din profil pe care le-ai introdus.
Intrarile de jurnal pe care le-ai scris.
Toate fotografiile pe care le-ai încarcat.
Conexiunile cu prieteni pe care le-ai solicitat sau aprobat.
Asta inseamna ca daca o sa continui cu anularea contului or sa ti se stearga poze, prieteni, mesaje si orice alte informatii din profil.
Bafta!

Răspuns utilizator avertizat