| Anonnnnn a întrebat:

Cum se traduce in romana:"Schrei wenn nicht mehr geht unde lass es alles hinter dir, es gipt nicht mehr zu verlier`n"?
fundoiii:d

Răspuns Câştigător
| DdAndreea a răspuns:

Propotitia inseamna : Tipa cand nu mai poti si elibereazate ca nu mai poti pierde nimic.

Cu placere :*

4 răspunsuri:
| Ana94 a răspuns:

Cred că înseamnă "Strigă când nu mai poţi,lasă totul în urma ta, nu mai ai ce pierde".Nu-s sigură, nu ştiu germana foarte bine.

| xo9ox a răspuns:

"Daca nu merge ţipăt lăsaţi-l tot în spatele tău, cu care se confruntă sud nu au mai mult de pierdut? Cam asalaughing

| ovidiu97 a răspuns:

Pai pe ce limba ii? Daca sti du-te pe http://translate.google.ro
si scrii ce limba e si sa iti traduca.

| asd10cristi a răspuns:

Striga Dacă nu merge şi lăsaţi-l tot în spatele tău, nu mai este spre sud pentru a pierde `n

ceva de genul, scuze nu stiu germana am folosit dictionarul, poate de ajuta cu ceva.