| мαddยtรรα a întrebat:

Cum se trm o lista de mess la altcineva?happy. adica... sa`mi trimit lista mea de mess la cineva >:"
nu stiu cum big grin Urgenta.
funda:d

Răspuns Câştigător
| krysstynel a răspuns:

Apesi sus la mess pe actions si send my messenger list. De acolo selectezi persoana caruia vrei sa-i trimiti iar pe urma alegi contactele pe care vrei sa le trimiti(daca vrei pe toate dai select all).

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Intra in Yahoo Messenger la Actions > "Send my messenger list…
Ne apare lista noastra de id-uri (My contacts) sau avem optiunea de a selecta un contact pe care nu-l avem in lista (Other Contacts). Daca alegem acelasi meniu, actions, de unde alegeti aceiasi optiune, "Send my Messenger List" (sau direct combinatia de taste ctrl+shift+m) din fereastra de conversatie nu facem decat sa sarim de pasul 1 si sa avem deja selectat contactul caruia ii vom trimite lista.

Pasul 2. Dupa selectarea id-ului caruia ii vom trimite lista ne apare fereastra cu id-urile pe care le vom trimite. Puteti selecta cate unul, pe grupuri sau toate odata (select all). Mai exista optiunea "Let the other person to see …" pe care o bifati daca doriti sa trimiteti si numele cu care apare respectivele contacte in lista ta.
Mai ramane butonul finish si am terminat... Enjoy!

| CoquineNoire a răspuns:

Click actions->send my messenger list(la fereastra principala)

| anonimussssssss a răspuns:

Dai la mess sus Actions->send my messenger list(si de acolo selectezi cui vrei sa o trimiti)

| carmen111 a răspuns:

Actions-send my messenger list!

| ßℓøηdåcцмιηтє15 a răspuns:

Dai pe minimize si apoi dai la persoana respeciva click dreapta si acolo scrie pe la mijloc: Send my Messenger List.[sub send my contact details. Dupa aceea alegi ce lista vrei sa ii trimiti persoanei respective.Si dai finish.