| alex2009 a întrebat:

Cum trimit un mess la toata lista? Multumesc

Răspuns Câştigător
| User a răspuns:

Un mess sau un mass?raised eyebrows. Actions -> send an instant message -> selectezi id-urile -> ok, bagi cuvinte -> send.

8 răspunsuri:
| Ruxiii a răspuns:

Click dreapta pe grup (friends) sau cum ai -> broadcast an IM to this group si iti apare o casuta in care vei scrie mesajul dupa dai send!

Succes! happy

| ghineanamaria a răspuns:

Dai pe toti PANA JOS DAI PE CLIC DREAPTA SI SCRIE INSTANT MESAGE dai acolo si scrii apoi dai send sper ca ti-am fost de ajutor si astept fundita ca nu am niciuna

| Mike66Danger a răspuns:

Apesi CTRL + M si apoi selectezi toata lista (apesi click stanga apoi prelungesti pana vor fi selectati toti cei din lista) apoi le scrii mesajul.
Multa bafta!

| Mina a răspuns:

Selectezi toata lista, dai click dreapta si un click stanga pe Instant Mesage.

| KeepCalm a răspuns:

Click dreapta pe grup. -> send message

| alynutza99 a răspuns:

Buna! Selectezi oameni care sunt atunci in lista dai pe al doilea buton de le mouse si scrie Instant message si acolo scrii ce vrei. Sper ca te-am ajutat!

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Cel mai rapid:ii selectezi pe toti cu "shift", dai click dreapta si intri la "mesaje instantanee"(e prima optiune din lista) si apoi scrii mesajul si-l trimiti

| Яùxsi a răspuns:

Apesi click2 pe grup, apoi scrie acolo Broadcast an IM to this group. si dai acolo si scrii ce vrei si pe urma dai send. happy asa dai un mass. sper ca ti-am fost de folos