| alex2009 a întrebat:

Cum trimit un mess la toata lista? Multumesc

8 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Selectezi pe toţi, dai click dreapta instant message

| DeeDee28 a răspuns:

Tii apasat ctrl si selectezi persoanele care le vrei...sau dai click dreapta pe grupul "friends" si "send instant message"

| justagirlll a răspuns:

Dai pe fiecare grup click dreapta-brodcast an in for this group-scrii mesajul si dai ok

sper ca te-am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, iei mess-ul de pe yahoo.com si il trimiti la toti din lista.

Lasand gluma la o parte : selectezi toate grupurile - broadcast scrii mesajul si dai Ok

| ellutza a răspuns:

Dai actions - instant mesaje, selectezi lista si scrii mass-ul tongue

| Kennya a răspuns:

Actions -> send an instant message -> selectezi id-urile -> ok, bagi cuvinte -> send.

| Alex_3369 a răspuns:

Ii selectezi pe toti, apoi dai click dreapta pe instant message big grin simplu, nu?