| SilentStriker a întrebat:

Cum setez youtube-ul ca atunci cand redau un videoclip sa porneasca direct in 1080p?

Răspuns Câştigător
| GrappHix a răspuns:

Cauta magic actions for youtube, si apoi il setezi din optiuni, cred ca asta e ceea ce cautai

4 răspunsuri:
| marinaa9 a răspuns:

Nu se poate din cate stiu, sunt videouri care au inca calitate de 480p deci nu se poate reda in 1080p un video care e facut de 480p

| SilentStriker explică (pentru marinaa9):

Ma refer sa redea direct in calitatea maxima! -.-

| marinaa9 a răspuns (pentru SilentStriker):

Pai nu se poate, nu toate videoclipurie de pe youtube au calitatea maxima

| SilentStriker explică (pentru marinaa9):

Doamne, cu ce ma chinui eu... Calitatea maxima pe care o are acel clip! Adica daca are 480p sa plece in 480p. Daca altul are 1080p sa plece direct in 1080p. Vai!